AM kategorijas tiesības un to iegūšanas īpatnības

Divu riteņu transporta cienītāji, kuriem patīk mierīgi ātrumi un mazāk jaudīgi pārvietošanās līdzekļi var izvēlēties sev transporta veidu, kurš ir pietiekami viegli vadāms, ka arī pieejams, tai skaitā pusaudžiem un spēj aizvietot velosipēdu.

Lasīt vairāk

Cik laika vajag, lai iegūtu A kategorijas tiesības?

Brauciens ar motociklu – tie ir nepārspējami iespaidi, kurus Jūs varat izbaudīt.

Lasīt vairāk

Motoskola: iemācīties braukt ar motociklu – tas ir viegli!

Motosports sniedz daudz patīkamu brīžu, taču tikai tajā gadījumā, ja Jūs esat apmācīti braukt ar motociklu, un prātīgi izmantojat šī transporta līdzekļa iespējas. Motoskola – tā ir iespēja ātri iegūt tiesības – A1 kategorija, un ne tikai.

Lasīt vairāk

Motocikla vadīšanas nodarbības, kas iekļauts apmācībā

Motocikla vadīšanas nodarbības skolā Xmoto PRO ļaus Jums iemācīties kvalitatīvi vadīt doto divriteņu transporta līdzekli.

Lasīt vairāk

AM kategorijas tiesības: eksāmena nianses

Sākot ar 2013.gadu nepieciešams uzrādīt motorollera tiesības, lai varētu braukt ar to. Ja agrāk tās saņemt bija viegli, tad sākot ar 2014.gadu AM katagorijas tiesības prasa ne tikai teorētisko daļu, bet arī braukšanas prakses nokārtošanu CSDD.

Lasīt vairāk

Motoskola XMOTO PRO – vadītāju apmācības īpatnības un priekšrocības

No brīža, kad ievērojami pieauga degvielas cenas, daudzi cilvēki aizvien biežāk sāka atteikties no automašīnas lietošanas. Taču, braukšana ar sabiedrisko transportu, mūsu dienās, daudziem arī nepatīk...

Lasīt vairāk

Motocikla vadīšanas nodarbības Xmoto.lv – kvalitatīvi un profesionāli

Motociklu ātrums vienmēr izraisa vispārēju apbrīnu. Un nav svarīgi, vai tie lavierē lielo pilsētu transporta plūsmā, vai traucas pa ātrgaitas ceļu, vai vienkārši stāv autosalonā. Moto apmācība un eksāmenu kārtošana CSDD ir diezgan sarežģīts uzdevums. Taču to var viegli izdarīt apmeklējot motocikla vadīšanas nodarbības un trenējoties pieredzējušu instruktoru vadībā individuālajās nodarbībās. Savus...

Lasīt vairāk

Motoskola Xmoto palīdz kļūt par pirmklasīgu mototehnikas vadītāju

Jūs jau sen sapņojat braukt pie spēcīga dzelzs zirga stūres? Varbūt viņš jau gaida Jūs garāžā un Jums tikai ir nepieciešamas A kategorijas tiesības. Jums ir paveicies – Jūs nokļuvāt īstajā vietā – motoskola Xmoto ar prieku aicina visus braukt gribētājus uz dažādu modeļu motociklu vadītāju kursiem.

Lasīt vairāk