Motocikla vadīšanas nodarbības Xmoto.lv – kvalitatīvi un profesionāli

Motociklu ātrums vienmēr izraisa vispārēju apbrīnu. Un nav svarīgi, vai tie lavierē lielo pilsētu transporta plūsmā, vai traucas pa ātrgaitas ceļu, vai vienkārši stāv autosalonā. Moto apmācība un eksāmenu kārtošana CSDD ir diezgan sarežģīts uzdevums. Taču to var viegli izdarīt apmeklējot motocikla vadīšanas nodarbības un trenējoties pieredzējušu instruktoru vadībā individuālajās nodarbībās. Savus...

Lasīt vairāk

Motoskola Xmoto palīdz kļūt par pirmklasīgu mototehnikas vadītāju

Jūs jau sen sapņojat braukt pie spēcīga dzelzs zirga stūres? Varbūt viņš jau gaida Jūs garāžā un Jums tikai ir nepieciešamas A kategorijas tiesības. Jums ir paveicies – Jūs nokļuvāt īstajā vietā – motoskola Xmoto ar prieku aicina visus braukt gribētājus uz dažādu modeļu motociklu vadītāju kursiem.

Lasīt vairāk

A kategorijas kursi motoskolā Xmoto – tas ir vislabākais starts Jūsu motocikla vadītāja karjerai

Xmoto – tā ir motoskola, kas augsti profesionālā līmenī sagatavo motocikla vadītājus, kuriem jāiziet A kategorijas kursi. Tāpēc, ja Jūs jau sen gribējāt motocikla vadītāja tiesības, laipni lūdzam pie mums.

Lasīt vairāk

A kategorijas tiesības, iegūtas Xmoto, padarīs Jūs mobilu un neatkarīgu

Dotajā brīdī aizvien vairāk motociklu parādās uz ceļa. Nav jau brīnums, jo dotais transporta līdzeklis ir moderns, mūsdienīgs un prestižs. Uz ceļiem parādās aizvien jaudīgāki un ātrāki aparāti. Taču, vienlaikus ar to, ka motocikli dod milzīgu kustības brīvību, tie prasa no saviem īpašniekiem maksimālu uzmanību un teicamas vadīšanas prasmes.

Lasīt vairāk

B/BE kategorijas

C/CE kategorijas

D/D1 kategorija

95 kods