Xmoto – tā ir motoskola, kas augsti profesionālā līmenī sagatavo motocikla vadītājus, kuriem jāiziet A kategorijas kursi. Tāpēc, ja Jūs jau sen gribējāt motocikla vadītāja tiesības, laipni lūdzam pie mums. Galvenais mūsu darbības virziens ir jauno motociklistu braukšanas apmācība, profesionāla motocikla vadīšana, tāpat šī transporta līdzekļa vadīšanas apmācība skolniekiem, kuriem jau ir kāda pieredze un zināšanu bāze.

Motoskola Xmoto galveno uzsvaru liek uz tādu prasmju attīstīšanu, kuras uzlabo pārliecinātību par savām spējām un drošību motocikla pilotēšanā. Turklāt, noteikti tiek veikta pilota psiholoģiskā sagatavotība.

Kas ietilpst apmācības programmā?

  • Iepazīstināšana ar motocikla uzbūvi un tā ekspluatāciju.
  • Ceļu satiksmes noteikumu apmācība.
  • Mototransporta vadīšanas pamati un kustības drošība.
  • Motocikla vadīšanas praktiskās nodarbības.

Atnākot pie mums, Jūs vairs neuztrauks jautājums, kā iegūt motocikla vadītāja tiesības. Mēs visu izstāstīsim, pateiksim priekšā un palīdzēsim realizēt. Motoskola Xmoto pastāvīgi attīstās – tiek labiekārtota skolas teritorija, tiek ieviestas mūsdienīgas metodes A kategorijas kursu apgūšanā, pilnveidojas un atjaunojas materiāli-tehniskā bāze, kā arī tiek iemiesoti dzīvē dažādi projekti, kuri ir saistīti ar motopasauli.

Kādas prasības ir kursantiem, lai būtu apgūstami A kategorijas kursi?

  • Nekādā gadījumā nedrīkst pārkarsēt dzinēju.
  • Iedarbināt dzinēju un sākt kustību drīkst tikai ar instruktora atļauju.
  • Izmantot tikai derīgas iekārtas un instrumentus.

A kategorijas kursi ir apgūstami aktīvas pilsētas transporta kustības apstākļos, kas sniedz vadītājam maksimālu pieredzes un zināšanu daudzumu. Pilsētas, īpaši lielpilsētas ar daudzajiem sastrēgumiem, trasēm, pārsteigumiem uz ceļiem – tā ir teicama skola topošajiem motociklu vadītājiem.

Lielā instruktoru pieredze, to profesionālā attieksme pret apmācību, teorētiskā bāze, kura pastāvīgi atjaunojas – tas viss kompleksā padara apmācību procesu interesantu un noderīgu jauniņajiem, kā arī tiem, kam ir noteikta braukšanas pieredze.

Mūsu lielā pieredze – Jūsu veiksme motocikla vadīšanā.

Ja Jums nepieciešamas motocikla vadītāja tiesības, mēs gaidām Jūs Xmoto.lv. Mēs darīsim visu, lai A kategorijas kursi būtu Jums noderīgi.