Dotajā brīdī aizvien vairāk motociklu parādās uz ceļa. Nav jau brīnums, jo dotais transporta līdzeklis ir moderns, mūsdienīgs un prestižs. Uz ceļiem parādās aizvien jaudīgāki un ātrāki aparāti. Taču, vienlaikus ar to, ka motocikli dod milzīgu kustības brīvību, tie prasa no saviem īpašniekiem maksimālu uzmanību un teicamas vadīšanas prasmes. Tāpēc arī ir nepieciešamas A kategorijas tiesības. Ja Jūs vēl neatradāt, kur atrodas motocikla vadīšanas kursi, motoskola Xmoto ir Jūsu rīcībā.

Mūsu piedāvājumā ir motocikla vadīšanas kursi, kuri nepieciešami ikvienam mūsdienīgam motovadītājam, lai varētu braukt maksimāli droši, kā arī lai iegūtu A kategorijas tiesības.

Kāpēc A kategorijas tiesības rekomendējam iegūt tieši pie mums – Xmoto?

  • Mūsu programmu atbalsta daudzas apdrošināšanas kompānijas, atpazīstami moto- un autobraucēji, utt.
  • Mēs esam izveidojuši labāko instruktoru komandu, kurai ir ne tikai vadīšanas pieredze, bet arī pasniedzēju stāžs. Katrs no tiem ir gatavs dalīties savās zināšanās ar apmācāmo.
  • Motocikla vadīšanas kursi ir maksimāli efektīvi, jo skolas autoparkā ir dažādas klases jauni motocikli. Turklāt, apmācāmajiem tiek izsniegts viss ekipējums – ceļsargi, elkoņu sargi, ķiveres, cimdi, moto aizsargbruņas.
  • Autoskolas darbības pamatprincipi – kvalificēto instruktoru zināšanu augstā prasības, konsekvence apmācību programmās, kā arī kopējā vadīšanas kultūrā. Visiem speciālistiem ir liela darba pieredze, dažādas klases motociklu vadīšanas pieredze, ir akreditācija.
  • Mums ir ērtas apmācības klases, kas aprīkotas ar visu nepieciešamo. Šeit var iziet motocikla vadīšanas teorētisko kursu, kā arī nokārtot Ceļu satiksmes noteikumus.
  • Ērti apmaksas veidi.
  • Garantējam individuālu pieeju un pievērsīsim katram abiturientam īpašu uzmanību.

Ja Jūs gribat vadīt motociklu, lai izjustu brīvību, ātrumu, apmierinātību, vai arī izmantosiet to kā ātras pārvietošanās līdzekli, Jums noteikti jāiziet motocikla vadīšanas kursi – jāiemācās pareizi un droši vadīt šo transporta līdzekli. Motoskola Xmoto piedāvā apmācības pakalpojumus. A kategorijas tiesības, ko Jūs iegūsiet mūsu motoskolā – tā būs garantija tam, ka apguvāt motocikla vadīšanu, ievērosiet ceļu satiksmes noteikumus, līdz ar ko samazināsiet avāriju iespējamību uz ceļiem.