Brauciens ar motociklu – tie ir nepārspējami iespaidi, kurus Jūs varat izbaudīt. Ceļojums uz dzelzs zirga atbrīvo, pārsteidz, atklāj dumpinieka garu un romantika dāvā neaizmirstamas emocijas. Taču, nevajag aizmirst, braukšana ar motociklu var būt bīstamāka nekā ar automašīnu. Šeit ir savas īpatnības, nianses, par kurām zina visi, kas ir nopietni apmācīti braukšanai ar šo transporta līdzekli. Ja Jūs gribat padarīt motociklu par savu labāko draugu – absolūti drošu jebkuros laika apstākļos, A kategorijas iegūšana ir iespējama firmā Xmoto Pro, kura sniedz kvalitatīvu un pilnvērtīgu apmācību.

Profesionālās apmācības, braukšanai ar motociklu, nepieciešamība

Uz kompāniju Xmoto Pro bieži nāk tie, kuriem nepieciešams noklausīties teorijas kursu. Diemžēl, daudzi naivi uzskata, iemācīties braukt ar motociklu ir tikpat viegli, kā ar velosipēdu: vienreiz jāsaprot dzelzs zirga vadīšanas tehnika un braukšanas laikā nebūs nekādu grūtību. Diemžēl – tie ir bīstami maldi, jo lai saprastu šī transporta veida vadīšanu un iespējas, ar vienu-divām braukšanas reizēm būs par maz.

Daudzās Eiropas valstīs avarējušo motociklistu statistika ir bēdīga, bieži vien pie vainas ir nepieredzējis braucējs, ceļu satiksmes noteikumu rupjš pārkāpums vai rupjas kļūdas uz ceļa, tāpēc nevajadzētu atteikties no praktiskajām nodarbībām, instruktāžām, ka arī profesionāļu padomiem, pirmām kārtām savas drošības dēļ. Īpaši svarīgi tas ir tiem, kuri grib iegūt A kategorijas motocikla tiesības – mašīnai, kura ir ļoti jaudīga.

Nodarbību ar pieredzējušu instruktoru priekšrocības

Profesionāls instruktors ar daudzu gadu pieredzi iemācīs Jūs nevis vienkārši vizināties uz motocikla, bet gan izstāstīs par paņēmieniem, kurus var izmantot pilsētā, stāvot sastrēgumos, kā arī aiz pilsētas robežas, lai uzlabotu braukšanas drošību, kad ir lieli ātrumi. Viņš apmācīs tām daudzajām niansēm, ar kuru palīdzību Jūs varēsiet ietaupīt laiku, braucot uz darbu vai vajadzīgo objektu. Ar instruktoru Jūs sapratīsiet, kas ir pašaizsargāšanās instinkts un rūpes par sevi. Jūs pārliecināsieties, motocikla vadīšana var būt patīkama un droša vienlaicīgi.

Ar instruktora palīdzību var piemeklēt atbilstošu ekipējumu – cimdus, apavus, apģērbu un protams – ķiveri. Profesionālis iemācīs Jums, ka regulēt spoguļus, iepazīstinās ar kāju pozīcijām, apmācīs, kā regulēt lukturus, pagrieziena rādītājus, signālu, ka arī pievērsīs Jūsu uzmanību bremzēm, sajūgam un ātruma pārslēgšanas pedālim.

Ja Jūsu nodarbības kontrolēs Xmoto Pro profesionālis, A kategorijas tiesības iegūsiet visīsākajā laikā – praktiskās nodarbības var uzsākt paralēli teorētiskajām (notiek trīs dienu laikā), negaidot to pabeigšanu, bet uz teorētisko eksāmenu CSDD var pierakstīties uzreiz pēc teorijas eksāmena autoskolā. Ar praktisko eksāmenu viss nav tik vienkārši, daudz kas atkarīgs no tā, kā tiksiet galā ar vadīšanu un cik droši jutīsieties uz ceļa – tiem, kuriem ir bijusi šī transporta veida vadīšanas iepriekšējā pieredze, vajadzēs mazāk individuālo nodarbību vadīšanas apmācībai un koriģēšanai, nekā tiem, kuri kāpj uz motocikla pirmo reizi. Uzmanība un uzcītība – tie ir Jūsu palīgi. Mūsu kompānijā strādā praktizējošs speciālists ar lielu darba stāžu, kurš sniedz braukšanas nodarbības iesācējiem, kā arī var apmācīt sarežģītāku tehniku tiem, kuri jau sen brauc pie dzelzs zirga stūres.