Motocikla vadīšanas nodarbības skolā Xmoto PRO ļaus Jums iemācīties kvalitatīvi vadīt doto divriteņu transporta līdzekli. Mūsu moto instruktors sniegs prasmes braukt maksimāli droši un bez avārijām. Iegūtās šeit zināšanas un pieredze dos Jums pārliecību uz ceļa un prasmes pareizi reaģēt uz ceļa bīstamās situācijās. Tās ir ļoti svarīgas prasmes, jo motocikls ir viens no bīstamākajiem transporta veidiem, un pirmām kārtām pašam vadītājam.

Xmoto PRO pakalpojumi būs svarīgi tiem, kuri grib iegūt motocikla tiesības. Nenoliekot praktisko eksāmenu iegūt vēlamo dokumentu neizdosies.

Prasmes, kuras nepieciešamas tiesību iegūšanai

Saņemot savā rīcībā mūsdienīgo transporta līdzekli, Jūs apgūsiet astoņas figūras, kuras nepieciešamas, lai iegūtu motocikla tiesības.

  1. Slaloms.
  2. Čūskiņa.
  3. Astoņnieks.
  4. Tiltiņš.
  5. Šķēršļu apbraukšana bez bremzēšanas.
  6. Šķēršļu apbraukšana ar bremzēšanu.
  7. Stop-līnija.
  8. Garāža.

Iepazīstieties ar šo figūru izpildi video, mūsu mājas lapas sadaļā „Galerija” un pārliecinieties, ka to visu iemācīties nebūs grūti.

Nodarbības ar mūsu moto instruktoru notiek pilnvērtīgi aprīkotā laukumā. Turklāt, motocikla vadīšanas nodarbības skolā Xmoto PRO notiek cauru gadu. Ziema un sliktie laika apstākļi netraucēs sagatavoties eksāmenam, jo apgūt obligātās figūras Jūs varēsiet slēgtā paviljonā.

Visu nepieciešamo mācībām dodam mēs. Viss, kas Jums ir nepieciešams, ir vēlme mācīties un savlaicīgi apmeklēt nodarbības. Apģērbam nekādu īpašu prasību nav, bet motocikla vadītāja aizsargekipējumu ar nepieciešamo izmēru Jūs saņemsiet tieši pirms nodarbībām.

Apmācības individuālā programma

Katram apmācāmajam Xmoto PRO moto instruktors izvēlēsies individuālu apmācības programmu, ņemot vērā tā pamata iemaņas un spējas. Instruktora galvenais uzdevums – iemācīt Jūs ne tikai ievērot ceļu satiksmes noteikumus un netraucēt citiem vadītājiem, bet arī paredzēt situāciju uz ceļa, neradīt pašam un nenonākt bīstamās situācijās. Tāpat, mūsu skolā Jūs iepazīsieties ar motocikla uzbūvi un dotā transporta līdzekļa ekspluatācijas īpatnībām.

Lai iegūtu vairāk informācijas vai pierakstītos uz nodarbībām, sazinieties lūdzu ar mūsu skolas menedžeri pa tālruņa numuru, kurš norādīts mājas lapā.