Motociklu ātrums vienmēr izraisa vispārēju apbrīnu. Un nav svarīgi, vai tie lavierē lielo pilsētu transporta plūsmā, vai traucas pa ātrgaitas ceļu, vai vienkārši stāv autosalonā. Moto apmācība un eksāmenu kārtošana CSDD ir diezgan sarežģīts uzdevums. Taču to var viegli izdarīt apmeklējot motocikla vadīšanas nodarbības un trenējoties pieredzējušu instruktoru vadībā individuālajās nodarbībās. Savus pakalpojumus piedāvā moto skola Xmoto.lv.

Ja Jūs jau sen sapņojāt kļūt par ātruma karali, sēžot pie dzelzs zirga stūres, laipni lūgti mūsu moto skolā. Šeit ir pieejamas motocikla vadīšanas nodarbības, regulāri apmeklējiet tās un pēc neilga laika varēsiet patstāvīgi un droši braukt pa pilsētas ielām.

Moto skola Xmoto.lv aicina audzēkņus, kuri jau sen grib iemācīties braukt ar motociklu, iegūt visas nepieciešamās teorētiskās zināšanas un nokārtot atbilstošas kategorijas eksāmenu CSDD. Skolas motobraukšanas instruktoriem, kuri vada motocikla vadīšanas nodarbības, ir liela pieredze iesācēju apmācībā un visas nepieciešamās licences. Viņi noteikti iemācīs šādas praktiskās iemaņas: piebremzēt un palielināt ātrumu, uzmanīgi vērot ceļu, saglabāt līdzsvaru, pareizi un akurāti apbraukt visus šķēršļus un pagriezties. Turklāt moto skolas darbinieki izstāstīs par visbiežāk citu vadītāju pieļautajām kļūdām uz ceļa un kā no tām izvairīties, pateiks Jums priekšā kādu ekipējumu pareizi izvēlēties.

Kāpēc motocikla vadīšanas nodarbības jāapmeklē tieši moto skolā Xmoto.lv?

  • Mūsu autoparkā ir vairāku modeļu mašīnas, tāpēc nodarbībās audzēkņi mācās braukt uz dažādiem modeļiem.
  • Moto apmācība notiek gan vējā, gan lietū.
  • Motocikla vadīšanas nodarbības notiek drošā vietā, kur nav svešas papildus transporta kustības, tie ir speciāli asfaltēti laukumi.

Mūsu motokursi ietver sevī gan praktiskās, gan teorētiskās braukšanas nodarbības. Turklāt programmā ir iekļauti transporta līdzekļa vadīšanas pamati, satiksmes drošība, transporta līdzekļa uzbūve un tā ekspluatācija.

Pie mums ir iegūstama ne tikai pilna moto apmācība no nulles, bet šeit Jūs varat arī uzlabot savas braukšanas prasmes. Mēs esam pārliecināti, Jūs apmierinās gan elastīgā cenu politika, gan apmācības kvalitāte, gan nodarbību termiņi. Mēs būsim priecīgi izpildīt Jūsu vēlmi – iemācīties droši braukt ar motociklu.