Motosports sniedz daudz patīkamu brīžu, taču tikai tajā gadījumā, ja Jūs esat apmācīti braukt ar motociklu, un prātīgi izmantojat šī transporta līdzekļa iespējas. Motoskola – tā ir iespēja ātri iegūt tiesības – A1 kategorija, un ne tikai. Xmoto PRO profesionālais instruktors iemācīs Jūs veltīgi neriskēt braukšanas laikā un parādīs, ka gūt baudu braucot ar dzelzs zirgu, neaizmirstot par pašsaglabāšanās instinktu.

Kāpēc Jums jāiegūst motocikla tiesības?

Iemācīties vadīt dzelzs zirgu sapņo ne tikai studenti un skolnieki. Pie mums, uz motoskolu atnāk daudzas jaunietes un tie cilvēki, kuri atklājuši sev šī transporta līdzekļa daudzās priekšrocības. Kur slēpjās braukšanas ar motociklu daudzās priekšrocības?

  • Iespēja ātri nokļūt no viena punkta otrā. Sastrēgumi – šāda situācija uz ceļa vismazāk uztrauc motocikla vadītājus. Viegli izbraucot starp automašīnām, Jūs ātri nokļūsiet galapunktā.
  • Iespēja izbaudīt svaigo gaisu. Vai var salīdzināt svaigo gaisu un patīkamo, vieglo vēju ar sasmakušo automašīnas salona gaisu.
  • Degvielas ekonomija un ceļa nodoklis. Motociklu konstrukcija ir vieglāka, nekā cits autotransports un tie patērē mazāk degvielas. Un tā kā motocikls aizņem mazāk vietas uz ceļa, šī transporta līdzekļa īpašnieks maksā samazinātu nodokļa likmi.

Motoskola: motocikla vadīšanas apmācības īpatnības

Daudzi nesaprot, cik vērtīgas ir praktiskās nodarbības ar instruktoru un cenšas ieekonomēt saņemot autoskolā tikai teoriju. Taču, ja Jums nav motocikla vadīšanas pieredzes, runāt par Jūsu drošību uz ceļa nav jēgas. Visdrošākais veids, kā iekļūt avārijā – ir uzkāpt uz motocikla un sākt braukt, uzskatot, ka to vadīt nav grūtāk, kā velosipēdu. Taču ir dažas nianses, kuras būtu jāievēro:

  • Motocikls ir daudz smagāks nekā velosipēds, un to ir daudz grūtāk vadīt. Arī ātrums šim transporta līdzeklim ir patiešām iespaidīgs, tāpēc Jums vajadzētu zināt, kā to vadīt.
  • Motocikls tiek uzskatīts par bīstamāku transporta līdzekli nekā automašīna, tāpēc pie dzelzs zirga stūres ir jasēžās profesionālim, kurš izgājis speciālu apmācību.
  • Tikai kvalificēts instruktors pārzin visus paņēmienus, mehānismus, vingrinājumus, kuri palīdzēs Jums droši braukt pa pilsētas ielām.