Jūs jau sen sapņojat braukt pie spēcīga dzelzs zirga stūres? Varbūt viņš jau gaida Jūs garāžā un Jums tikai ir nepieciešamas A kategorijas tiesības. Jums ir paveicies – Jūs nokļuvāt īstajā vietā – motoskola Xmoto ar prieku aicina visus braukt gribētājus uz dažādu modeļu motociklu vadītāju kursiem.

A kategorijas kursi – profesionāli un pieredzējuši instruktori teicami zina, ka iemācīt pareizi vadīt šo transporta līdzekli.

A kategorijas tiesību iegūšanas īpatnības motoskolā Xmoto

  • A kategorijas kursi ir nepieciešami, lai uz autoceļa vai lauku ceļa justos droši vadot šādu kompaktu un manevrēt spējīgu transportu.
  • A kategorijas tiesības var saņemt visi cilvēki, kuri sasnieguši 16 gadu vecumu.
  • Kursu cena ir pieejama daudziem motociklistiem.
  • Katrs kurss ietver sevī teorētisko un praktisko daļu. No sākuma, apmācāmie apgūst ceļu satiksmes noteikumus, komunicē ar pieredzējušiem pasniedzējiem, kuri ir sertificēti, pēta dažādas standarta un nestandartas situācijas, kuras var rasties brauciena laikā ar motociklu. Tikai pēc tam norisinās praktiskā daļa ar pieredzējušiem instruktoriem. Apmācības programma ir konsekventa un sistemātiska.
  • Mūsdienīgais autoparks ļauj ikvienam izvēlēties vajadzīgās klases transporta līdzekli. Visa mototehnika ir labā tehniskā stāvoklī, par ko jau ir pārliecinājušies mūsu studenti. Tāpat, apmācāmie saņem ekipējumu – ķiveres, motocimdus, elkoņa sargus, ceļgalu sargus, „bruņrupučus”.

Ja Jūs interesē motoskolas Xmoto pakalpojumi, laipni lūdzam pie mums. Mēs esam gatavi iemācīt Jūs droši un pareizi vadīt motociklu – tikai ir jāiziet atbilstoši apmācības kursi. Iemācījušies vadīt motociklu, Jūs varēsiet ar prieku pielietot savas prasmes braucot un neradīsiet uz ceļiem avārijas situācijas. Mūsu motoskola pastāvīgi uzlabojas, labiekārtojas, īsteno jaunas pieejas, apmācības metodes, atjauno mototehniku, paaugstina instruktoru kvalifikācijas līmeni.

Ar prieku palīdzēsim Jums iegūt pārliecību un motocikla vadības prasmes.