No brīža, kad ievērojami pieauga degvielas cenas, daudzi cilvēki aizvien biežāk sāka atteikties no automašīnas lietošanas. Taču, arī braukšana ar sabiedrisko transportu, mūsu dienās, daudziem nepatīk. Šajā gadījumā, teicama izeja no šīs situācijas ir viegls motocikls – tas ir pietiekoši ātrs un manevrēt spējīgs, bet vadīt to var sākot ar 16 gadu vecumu. Lai vadītu šo transporta līdzekli ir nepieciešamas A1 kategorijas tiesības, kuras var saņemt izejot specializētus braukšanas kursus.

Iemācīties braukt ar šādu motociklu nav grūti – daudz svarīgāk ir izvēlēties labu motoskolu. Ieteicama ir motoskola Xmoto.lv, jo ikviens apmācāmais, kuram nepieciešamas A1 kategorijas tiesības, šeit spēj ātri un viegli iemācīties vadīt šādu tehniku. Šis transporta līdzeklis ir motocikls bez blakusvāģa, ar jaudu, kura nepārsniedz 11 kW, ar darba apjomu ne vairāk, kā 125 cm3. Tāpat šajā kategorijā ir tricikli ar jaudu maksimums 15 kW.

Pats galvenais – apmeklēt braukšanas nodarbības un vēlēties mācīties. Patērējot kādu laiku braukšanas apmācībai motoskolā, Jūs būtiski ietaupīsiet naudas līdzekļus braukšanai, jo vieglais motocikls patērē mazāk degvielas nekā automašīna vai A kategorijas motocikls. Vieglajiem motocikliem ir laba caurgājība un tie spēj samazināt laiku, kurš jāpatērē braukšanai pa pilsētu un ārpus tās, tāpat ļauj viegli manevrēt sastrēgumos.

Lai vadītu transporta līdzekli pārliecinoši un bez bailēm, nepieciešams iemācīties satiksmes noteikumus, dotās mototehnikas īpatnības un apmeklēt visas noteiktās praktiskās braukšanas nodarbības.

Ar ko ir tik pievilcīga motoskola Xmoto.lv? kāpēc A1 kategorija ir jāiegūst tieši pie mums?

  • Pie mums strādā pieredzējuši un profesionāli pasniedzēji, kuri labi pārzin savu darbu, ir patīkami sarunas biedri, spējīgi maksimāli ātri, precīzi un labi paskaidrot, kā vadīt šo transporta līdzekli praksē un visu parādīt.
  • Īsā laikā un par pieņemamu cenu var sasniegt lieliskus rezultātus.
  • Pie mums ir lielisks mototransporta parks, kurš dod iespēju mācīties braukt ar motociklu bez blakusvāģa.
  • Apmācības laikā māceklis iegūst iespēju pārbaudīt visu tipu šosejas, un mēs tam piedāvājam dažādus atribūtus, kuri ļauj radīt reālu ceļu efektu.
  • Pie mums ļoti kompetenti tiek apvienota teorija un prakse, kas liecina par instruktoru augsto profesionālismu.
  • Braukšanas apmācības laikā visiem mācekļiem obligāti tiek izsniegti aizsardzības līdzekļi.

Motoskola Xmoto.lv – tā ir teicama iespēja iegūt A1 kategorijas tiesības, kā arī iziet kvalitatīvu teorētisko un praktisko apmācību, kura padarīs katru par uzmanīgu un kompetentu transporta līdzekļa vadītāju.

Ar prieku gaidām Jūs mūsu motoskolā!